Pokud navštívíte naše kamenné prodejny, tak Vám rádi a ochotně poradíme s výběrem Vašeho nového spotřebiče. V prodávaném sortimentu jsme opravdoví odborníci - čerpáme nejen z různých školení ale hlavně ze znalostí naších servisních techniků. V prodejně máme možnost příjmu signálů: SD (analog, digital - DVB-T, DVB-C) DVD, HD (DVB-C, generátory výrobců) FULL HD. Těšíme se na Vaší návštěvu.
Prodej televizorů, digitálních HD satelitních přijímačů, satelitních karet SKYLINK , dálkových ovladačů, SET TOP BOXŮ, DVD a CD nosičů, anténní a satelitní techniky (satelitních parabol, konvertorů, antén, anténních zesilovačů), satelitních držáků, stožárů, konektorů, kabelů, televizních rozbočovačů, audio a video propojovacích kabelů, baterií.
Odvoz TVP do 30km ZDARMA + komfortní instalace (zboží u Vás doma vybalíme, zapojíme a naladíme + odvezeme starý výrobek k likvidaci)
Satelitní komplety Technisat a GoSat na české programy za výhodné ceny.    SET TOP BOXY značek Skypex , Di-Way, Strong, Sencor , HD satelitní přijímače
TELEVIZNÍ SLUŽBA PLZEŇ
ZS servis spol. s r. o.

Plzeň - Gerská 2040/30g
Blovice - Americká 88
© 1991-2017 ZS servis spol. s  r. o.
servis@tvsluzba.eu